Termy w Białce

Termy w Białce zapraszają do korzystania z basenów termalnych spa wód solankowych itp. Blisko term znajdują się noclegi w pokojach i pensjonatach!

BIAŁKA TATRZAŃSKA

Terma Podhalańska Białka Tatrzańska

» AGROTATRY U STANISŁAWY - NOCLEGI BIAŁKA TATRZAŃSKA
AGROTATRY U STANISŁAWY - NOCLEGI BIAŁKA TATRZAŃSKA
ul.Środkowa 298
Białka Tatrzańska
+48 (18) 265-44-54, 512 247 907

WOLNE POKOJE NOCLEGI OD 40PLN BLISKO TERM I KOTELNICYWOLNE TANIE POKOJE NA WCZASY

Zamawiając nocleg powołaj się na serwis SPANKO24.pl

POKOJE U STANISŁAWY BLISKO TERMY BANIA I KOTELNICA

Dom położony jest w zacisznym miejscu w Kotlinie Podhala ciągnącego się na przestrzeni kilku kliometrów wzdłuż prawego brzegu potoku.Położona jest blisko Tatr w odległości kilkunastu kilometrów od Nowego Targu i Zakopanego, przy drodze do Bukowiny Tatrzańskiej (dalej ku przejściu granicznemu Na Łysej Polanie) I do Morskiego Oka.

Oferujemy 19 miejsc noclegowych:

  • w pokojach 2,3 i 4 osobowych
  • pokoje posiadają własne łazienki z TV.
  • Na ogrodzonym terenie znajduje się parking,
  • miejsce na ognisko
  • dostęp do internetu WI Fi

W zimie działa tu 19 wyciągów prywatnych na sztucznie dośnieżanych i oświetlonych o zmroku stokach.Do komleksów wyciągów "Kotelnica Białczańska" ok. 10 min. spacerkiem. 
W pobliżu liczne wypożyczalnie nart, skuterów śnieżnych, restauracje, karczmy
Brak śniegu nie oznacza braku innych atrakcji w regionie, w lecie można stąd podziwiać piękne widoki na Tatry ,Gorce i Pieniny.
Amatorzy wycieczek górskich,mogą wędrować po okolicznych pagórkach, a dla bardziej zaawansowanych wspinaczy polecamy wędrówki w pobliskie góry.

W pobliżu sklep spożywczy BIEDRONKA na przeciwko domu

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji ani czasu do wzięcia udziału w spływie przełomem Dunajca i zwiedzenia Zamku w Niedzicy i zalewu Czorsztyńsdkiego to nasz ośrodek będzie doskonałą bazą wypadową by tego dokonać.

  •  AQUA PARK W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ 7KM
  • AQUA PARK W SZAFLARACH 10KM
  • AQUA PARK W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ 1km

ceny do uzgodnienia

AGROTATRY U STANISŁAWY - NOCLEGI BIAŁKA TATRZAŃSKAAGROTATRY U STANISŁAWY - NOCLEGI BIAŁKA TATRZAŃSKAAGROTATRY U STANISŁAWY - NOCLEGI BIAŁKA TATRZAŃSKAAGROTATRY U STANISŁAWY - NOCLEGI BIAŁKA TATRZAŃSKAAGROTATRY U STANISŁAWY - NOCLEGI BIAŁKA TATRZAŃSKAAGROTATRY U STANISŁAWY - NOCLEGI BIAŁKA TATRZAŃSKAAGROTATRY U STANISŁAWY - NOCLEGI BIAŁKA TATRZAŃSKAAGROTATRY U STANISŁAWY - NOCLEGI BIAŁKA TATRZAŃSKAAGROTATRY U STANISŁAWY - NOCLEGI BIAŁKA TATRZAŃSKAAGROTATRY U STANISŁAWY - NOCLEGI BIAŁKA TATRZAŃSKAAGROTATRY U STANISŁAWY - NOCLEGI BIAŁKA TATRZAŃSKAAGROTATRY U STANISŁAWY - NOCLEGI BIAŁKA TATRZAŃSKA

obecnie materiał wideo niedostępny!

obecnie brak ofert specjalnych!